Dimitar Stoyanov

Dimitar Stoyanov byl zvolen do Evropského parlamentu za Bulharsko.
Člen Nezařazených poslanců.

- Místopředseda politické strany "Ataka" (od 17. dubna 2005). Poslanec 40. Národního shromáždění Bulharské republiky a parlamentní tajemník (od 11. července 2005). Místopředseda výboru pro evropskou integraci.
- Pozorovatel v Evropském parlamentu (září 2005 - 31. prosinec 2006).
- Člen řídícího orgánu Bulharského šermířského svazu (od srpna 2005).

Věk: 34
Narození: 17. 5. 1983 , Sofia, Bulharsko
Znamení: býk  

0 se líbí, 0 se nelíbí