Ivana Levá

Mgr. Ivana Levá
Volební kraj: Plzeňský
Klub: KSČM
Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), (2006 - 2010), ( od 29. 5. 2010)


Dětství v neúplné rodině (otec Vladimír Šenk, konstruktér škody Plzeň, mladší sestra Božena).

Vzdělání: Gymnázium Blovice 1965 - 68, Pedagogická fakulta Plzeň 1968 - 73 (aprobace Český jazyk, dějepis).

Sňatek: 1972, manžel Petr Levý.

Zaměstnání: Učitelka ZŠ, Starý Plzenec, 1973 - 2002.

Děti: Syn Petr, narozen 1979, dcera Ivana narozena 1982.

Záliby: Historie.

Členství v KSČ(M): Od roku 1978.

Aktivity: členka zastupitelstva ve Starém Plzenci, členka Zastupitelstva Plzeňského kraje.

Poslankyní PS PČR jsem byla zvolena v roce 2002 a 2006.

V PS PČR pracuji v:

Výbor
Výbor pro sociální politiku, člen od 12. 9. 2006
Výbor pro sociální politiku, ověřovatel výboru od 13. 9. 2006


Podvýbor
Podvýbor pro kulturu a mediální legislativu, člen od 27. 9. 2006
Podvýbor pro zdravotně postižené a sociálně vyloučené skupiny, člen od 5. 10. 2006
Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání, člen od 8. 11. 2006
Podvýbor pro heraldiku a vexilologii, člen od 15. 11. 2006
Podvýbor pro heraldiku a vexilologii, místopředseda od 13. 12. 2006




Věk: 67
Narození: 16. 6. 1950
Znamení: blíženci  

0 se líbí, 3 se nelíbí