Jaroslav Klein

Jaroslav Klein
Volební kraj: Jihočeský
Klub: ODS
Poslanecká sněmovna: (od 2006)

Bydliště:
Besednice 266

Rodinný stav:
ženatý, manželka Miloslava

Děti:
Jaroslav (26) a Dagmar (27)

Vzdělání:
Gymnázium Kaplice 1969 – 1973

Pracovní praxe:
pracovník odboru pohostinství a cestovního ruchu, Jednota SD v Kaplici 1975 - 1992

vedoucí referátu nákupu, Jednota SD v Kaplici 1992 - 1994

Komunální praxe:
starosta obce Besednice 1994 - 2006

Politické aktivity:
členem ODS od roku 1991

místopředseda ODS v oblasti Český Krumlov od roku 1999

členem Zastupitelstva Jihočeského kraje od roku 2001

Poslancem za ODS od 3.6.2006

Poslanecké aktivity:
členem Zemědělského výboru od 12.9.2006

členem Poslaneckého klubu ODS od 8.6.2006

členem Podvýboru pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství od 15. 11. 2006

členem Podvýboru pro lesní a vodní hospodářství od 10. 1. 2007


Záliby a koníčky:
rodina, práce, myslivost, zahrada, chovatelství

Věk: 63
Narození: 25. 3. 1954
Znamení: beran  

1 se líbí, 2 se nelíbí