Stavros Arnaoutakis

Stavros Arnaoutakis byl zvolen do Evropského parlamentu za Řecko.
Člen Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu.

- Ekonom.
- Vedoucí pracovník společnosti (1. 1. 1981-30. 12. 1991).
- Předseda Iraklijské agentury pro rozvoj (1. 1. 1991-25. 5. 2004).
- Starosta obce Archanis, Iraklio, Kréta (1. 1. 1991-25. 5. 2004).

Věk: 63
Narození: 25. 5. 1956 , Archanes, Řecko
Znamení: blíženci  

4 se líbí, 0 se nelíbí